Komfort na palubě našich vlaků

Pohodlná sedadla, dostatečný prostor, skvělé podmínky pro práci a promyšlené detaily jsou základem příjemného cestování.

Motorová jednotka řady 845

Dieselové soupravy řady 845 zajišťují primárně dálkové expresní linky, jako např. expresy Trenčín-Praha.

Před nasazením našeho vlaku do provozu jsme věnovali velkou pozornost kompletní modernizaci interiéru. Naším cílem bylo zajistit komfort nejen pro krátké příměstské cesty, ale také pro několikahodinové jízdy mezi Prahou a Slovenskem.

Zárukou pohodlí jsou polohovatelné sedačky Borcad Regio+ v provedení první třídy s šířkou 51 cm a velkorysou roztečí. V opěradle před vámi je k dispozici dostatečně velký stolek pro pohodlnou práci nebo občerstvení.

Vybraná místa jsou vybavena elektrickými zásuvkami 230 V. Na palubě je k dispozici rychlé bezdrátové připojení k internetu na bázi technologie 4G/LTE všech dostupných mobilních operátorů.

845_hlavni_oddil 845_klidova_zona 845_detsky_oddil

Klidová zóna

Speciální klidová zóna poskytuje ještě větší prostor pro váš komfort. V této oddělené části vlaku je zakázáno používání mobilních telefonů nebo hlasitý hovor, a je tedy ideální pro relaxaci během cesty.

Dětská zóna

Místa 181-188 jsou prioritně vyhrazena pro cestující s dětmi, kterým během jízdy rádi nabídneme hračky a hry z našeho dětského kufříku. Tato místa se nacházejí blíže k nástupnímu prostoru, kde lze pohodlně zaparkovat kočárek, a pro naše nejmenší cestující jsme je i patřičně vyzdobili.

Motorová jednotka řady 642 (Desiro Classic)

Dieselová jednotka Desiro vozí cestující primárně na lince Benešov-Praha v letních měsících, kdy se naplno využije vestavěná klimatizace a bezbariérový nástup, který usnadňuje pravidelné dojíždění s jízdním kolem i cesty na výlety.

Souprava disponuje tichým oddílem pro klidné dojíždění a je vybavena plně bezbariérovou toaletou pro cestující na vozíku. K dispozici je celkem 110 sedadel s dostatkem místa pro nohy a rychlé bezdrátové připojení k internetu.

Interiér jednotky ř. 642 (Desiro Classic) Desiro_interier_5 Desiro_interier_2