Praha – Trenčín – Nitra

Praha – Trenčín – Nitra
Arriva Express nabízí první přímé spojení Nitry a Trenčína s Prahou přes Olomouc. Nabízíme deset spojů týdně v každém směru.

Pokud jezdíte ze západního Slovenska do Prahy za prací nebo za studiem, máme pro vás lepší alternativu k autobusům. Po 23 letech jsme vrátili dálkové vlaky na mezistátní trať přes Vlárský průsmyk, abyste do cíle dorazili rychleji a bez přestupů.

Usaďte se do širokých pohodlných sedadel a užijte si cestu. Sklopte si stolek, připojte se na rychlou wi-fi a dodělejte na poslední chvíli cokoliv potřebujete. Nebo si vyberte oblíbené čtyřsedačky a celou cestu si povídejte s přáteli. Vaše děti budou nadšeny z naší dětské zóny a kufříku plného her pro zpříjemnění cesty. Jste unaveni? Rezervujte si bezplatně místo v klidové zóně, kde budete mít naprostý klid pro spánek nebo relaxaci u knihy.

Jízdní řád

Směr Praha – Trenčín – Nitra

 

AEx 1043

denně

AEx 1041

pá, so, ne

Praha hl.n. 14:19  8:19
Kolín 15:03 9:03 
Pardubice hl.n. 15:30 9:28
Olomouc hl.n.  16:58  10:58 
Přerov 17:16 11:16
Otrokovice 17:37 11:37
Staré Město u Uherského Hradiště 17:50 11:50
Uherské Hradiště 17:57 11:56–12:05
Uherský Brod 18:15 12:25
Bojkovice-město 18:43 12:43
Slavičín 18:58 12:58
Bylnice 19:13 13:13
Trenčianska Teplá 19:34 13:34
Trenčín 19:40–19:43  13:40–13:43
Nové Mesto nad Váhom 20:01 14:01
Piešťany 20:14 14:14
Leopoldov 20:24–20:35 14:24–14:31
Hlohovec 20:42 14:38
Nitra 21:15  15:14 
  • AEx 1041 jede v pátek, sobotu a neděli do Trenčína, v sobotu pokračuje až do Nitry.
  • AEx 1043 jede denně z Prahy do Nitry

Směr Nitra – Trenčín – Praha

 

AEx 1040

denně

AEx 1042

pá, so, ne

Nitra 6:46 12:54
Hlohovec 7:18 13:21
Leopoldov 7:24–7:29 13:32
Pieštany 7:41 13:45
Nové Mesto nad Váhom 7:52 13:56
Trenčín 8:10 14:18 
Trenčianska Teplá 8:17 14:25
Bylnice 8:38 14:47
Slavičín 8:52 15:05
Bojkovice-město 9:06 15:20
Uherský Brod 9:26–9:34 15:37
Uherské Hradiště 9:50 15:52
Staré Město u Uherského Hradiště 9:57 15:59
Otrokovice 10:10 16:11
Přerov 10:29 16:29
Olomouc hl.n. 10:45 16:45
Pardubice hl.n. 12:17 18:19
Kolín 12:50* 18:52*
Praha hl.n. 13:29 19:32
  • AEx 1040 jede denně.
  • AEx 1042 jede v pátek z Trenčína, v sobotu a neděli vyjíždí z Nitry.
  • * Ve stanici Kolín vlaky zastavují pouze pro výstup a nemusejí čekat na pravidelný čas odjezdu.

Jízdní řád linky Nitra–Praha ke stažení

Novinky od 11. června

S platností od 11. 6. 2017 zavádíme drobné úpravy jízdního řádu ve snaze zpřehlednit jízdní řád a nabídnout lepší spojení na Slovensko a větší kapacitu v dopravních špičkách. Nově pojede z Prahy do Nitry a zpět devět párů spojů týdně, žádné vlaky už nebudou ukončeny v Trenčíně. Zároveň naše spoje nově zastaví ve stanici Nemšová.

Jízdenky a rezervace

Cestujte z Prahy do Trenčína za 350 Kč (12,96 €) nebo až do Nitry za 450 Kč (16,67 €) – ušetřete až 50 % oproti standardním mezistátním jízdenkám na železnici. Navíc můžete využít některou z nabízených slev. Třeba držitelé karet ISIC cestují o 10 % levněji a mezi slovenskými městy dokonce až o 25 %.

Ceník jízdenek Praha–Nitra

Jízdenky zakoupené v e-shopu Arriva nebo u partnerských prodejců zahrnují bezplatnou rezervaci vybraného sedadla, včetně klidové zóny.

Vlak disponuje celkem osmi místy pro jízdní kola. Přepravu jednoho nebo více kol si prosím rezervujte prostřednictvím našeho týmu zákaznické péče.