Praha – Trenčín – Nitra

Praha – Trenčín – Nitra
Arriva Express nabízí první přímé spojení Nitry a Trenčína s Prahou přes Olomouc. Nabízíme devět spojů týdně v každém směru, v komfortu 1. třídy s palubními službami, které od komfortního dálkového spoje očekáváte.

Pokud jezdíte ze západního Slovenska do Prahy za prací nebo za studiem, máme pro vás lepší alternativu k autobusům. Po 23 letech jsme vrátili dálkové vlaky na mezistátní trať přes Vlárský průsmyk, abyste do cíle dorazili rychleji a bez přestupů.

Usaďte se do širokých pohodlných sedadel a užijte si cestu. Sklopte si stolek, připojte se na rychlou wi-fi a dodělejte na poslední chvíli cokoliv potřebujete. Nebo si vyberte oblíbené čtyřsedačky a celou cestu si povídejte s přáteli. Vaše děti budou nadšeny z naší dětské zóny a kufříku plného her pro zpříjemnění cesty. Jste unaveni? Rezervujte si bezplatně místo v klidové zóně, kde budete mít naprostý klid pro spánek nebo relaxaci u knihy.

Jízdní řád

Jízdní řád a ceník Praha - Nitra od 10.12.2017.pdf

Jízdenky a rezervace

Cestujte z Prahy do Trenčína za 350 Kč (12,96 €) nebo až do Nitry za 450 Kč (16,67 €) – ušetřete až 50 % oproti standardním mezistátním jízdenkám na železnici. Navíc můžete využít některou z nabízených slev. Třeba držitelé karet ISIC cestují o 10 % levněji a mezi slovenskými městy dokonce až o 25 %.

Ceník jízdenek Praha–Nitra od 1. 5. 2018

Jízdenky zakoupené v e-shopu Arriva nebo u partnerských prodejců zahrnují bezplatnou rezervaci vybraného sedadla, včetně klidové zóny.

Vlak disponuje celkem osmi místy pro jízdní kola. Přepravu jednoho nebo více kol si prosím rezervujte prostřednictvím našeho týmu zákaznické péče.