Přímé komfortní spojení do jižních Čech

Přímé komfortní spojení do jižních Čech
Po letech získal Český Krumlov opět přímé železniční spojení s Prahou. Tyrkysové vlaky Arrivy jezdí v soboty, neděle a o svátcích ráno z Prahy hl.n. přes Tábor do Českých Budějovic, odkud pokračuje dál do Českého Krumlova a Nové Pece na Lipně. Podvečerní návrat do Prahy je ideální pro denní výlet za památkami UNESCO nebo jako praktické zakončení příjemného víkendu v jižních Čechách. Vlaky nabízejí stejný standard Arriva Express jako naše expresní spoje na Slovensko.

Expresy z Prahy do jižních Čech jedou o víkendu a o svátcích.

Vlaky nejsou povinně místenkové, rezervaci místa však doporučujeme. Místenku získáte bezplatně ke každé elektronické jízdence zakoupené na e-shopu nebo u partnerských prodejců.

Jízdní řád

Praha – Český Krumlov – Nová Pec

  AEx 1059
Praha hl.n. 09:02
Tábor 10:22
České Budějovice 11:18
Křemže 11:40
Holubov 11:44
Zlatá Koruna 11:53
Český Krumlov 12:02
Kájov 12:10
Hořice na Šumavě 12:24
Černá v Pošumaví 12:45
Horní Planá z. 12:51
Horní Planá 12:55
Nová Pec  13:02

Jede v sobotu, neděli a státní svátky.

Nová Pec – Český Krumlov – Praha

   AEx 1058
Nová Pec 16:56
Horní Planá 17:04
Horní Planá z. 17:07
Černá v Pošumaví 17:12
Hořice na Šumavě 17:35
Kájov 17:48
Český Krumlov 17:59
Zlatá Koruna 18:06
Holubov 18:16
Křemže 18:19
Boršov n. Vltavou 18:32
České Budějovice 18:54
Tábor 19:44
Praha hl.n.  21:02

Jede v sobotu, neděli a státní svátky.

Jízdní řád expresní linky Praha – Nová Pec

Jízdné a slevy

Cestujte z Prahy do Českých Budějovic za 165 Kč nebo do Českého Krumlova za 200 Kč, pohodlněji než autobusem. Navíc můžete využít některou z nabízených slev. Třeba držitelé karet ISIC cestují o 10 % levněji a dojíždějící studenti ještě výhodněji.

Ceník jízdného Praha – Nová Pec

Jízdenky zakoupené v e-shopu Arriva nebo u partnerských prodejců zahrnují bezplatnou rezervaci vybraného sedadla, včetně klidové zóny.

Vlak disponuje celkem osmi místy pro jízdní kola. Přepravu jednoho nebo více kol si prosím rezervujte prostřednictvím našeho týmu zákaznické péče.