Přímé komfortní spojení do jižních Čech

Přímé komfortní spojení do jižních Čech
Po letech získal Český Krumlov opět přímé železniční spojení s Prahou. Vlak Arriva Express jezdí v soboty, neděle a o svátcích ráno z Prahy hl.n. přes Tábor do Českých Budějovic, odkud pokračuje dál do Českého Krumlova a Nové Pece na Lipně. Podvečerní návrat do Prahy je ideální pro denní výlet za památkami nebo víkend strávený na Vltavě. Vlaky nabízejí stejný standard jako naše expresní spoje na Slovensko a navazují na turistické autobusové spoje.

Ať už dojíždíte z jižních Čech do Prahy, plánujete víkend na Lipnu, chystáte se vodu nebo jen chcete navštívit památkovou rezervaci UNESCO v Českém Krumlově, využijte přímý vlak Arriva Express z Prahy do Nové Pece. Jezdíme vždy v sobotu, neděli a o svátcích.

V zastávce Černá v Pošumaví ja zajištěn garantovaný přestup na spoje Jihočeského vodáckého autobusu do Frymburku, Vyššího Brodu a Lipna nad Vltavou. Vodácky autobus vás pohodlně doveze do všech důležitých vodáckých destinací, odkud můžete pokračovat po vodě. Jízdenky na speciální turistické autobusové spoje zakoupíte v e-shopu společnosti BUS4U

Jízdní řád

S novým jízdním řádem platným od 10. prosince 2017 dochází k přerušení provozu této linky. K obnovení dojde 2. června 2018.

Jízdné a slevy

Cestujte z Prahy do Českých Budějovic za 165 Kč nebo do Českého Krumlova za 200 Kč, pohodlněji než autobusem. Navíc můžete využít některou z nabízených slev. Třeba držitelé karet ISIC cestují o 10 % levněji a dojíždějící studenti ještě výhodněji.

Ceník jízdného Praha – Nová Pec

Vlaky nejsou povinně místenkové, rezervaci místa však doporučujeme. Místenku získáte bezplatně ke každé elektronické jízdence zakoupené na e-shopu nebo u partnerských prodejců.

Vlak disponuje celkem osmi místy pro jízdní kola. Přepravu jednoho nebo více kol si prosím rezervujte prostřednictvím našeho týmu zákaznické péče. Poplatek za přepravu kola ve výši 25 Kč zaplatíte stevardovi přímo ve vlaku.