Nové linky v roce 2017

Od 11. prosince 2016 platí jízdní řád pro rok 2017. Přináší řadu pozitivních novinek v nabídce Arriva vlaky: častější spojení na Slovensko v atraktivních časech, nové přímé spojení mezi Prahou, Piešťany a Nitrou, nový přímý expres do jižních Čech a víc komfortních spěšných vlaků mezi Prahou a Benešovem.

Expresní linka Praha–Trenčín–Nitra

web_header_Nitra-01

Rozšířili jsme spojení na Slovensko na dva vlaky týdně. Od začátku dubna pak začneme mezi Nitrou a Prahou jezdit každý den a do Trenčína až desetkrát týdně. I nadále zachováváme širokou nabídku palubních služeb a jednoduchý, férový ceník bez zbytečných přirážek za mezinárodní jízdenky.

Na mapu našich destinací od prosince přibudou stanice Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Leopoldov, Hlohovec a Nitra. Navíc budou naše expresy nově zastavovat v Kolíně.

Mezi Prahou a Nitrou vás svezeme už za 450 Kč / 16,67 € včetně místenky, do Trenčína se i nadále dostanete za 350 Kč / 12,96 €.

Jízdní řád Praha–Trenčín–Nitra od 11. 12. 2016

Ceník jízdenek Praha-Trenčín-Nitra od 11. 12. 2016

Expresní linka Praha–České Budějovice–Český Krumlov–Nová Pec

Nová expresní linka Praha-Český Krumlov-Nová Pec

Vyjeďte na denní výlet nebo kouzelný víkend do Českého Krumlova. Přímý expresní vlak vyjíždí z Prahy v soboty, neděle a svátky a dostane vás rychle a pohodlně do historického městečka za méně než tři hodiny. Pak pokračuje po malebné jihočeské trati až k lipenské vodní nádrží do stanice Nová Pec.

Z Prahy do Českých Budějovic vás dovezeme za 165 Kč včetně rezervace, do Českého Krumlova pak za rovných 200 Kč. Na palubě je k dispozici rychlé wi-fi připojení, elektrické zásuvky, nabídka občerstvení a klidová zóna, kde můžete za stejnou cenu nerušeně relaxovat. Rádi přepravíme i vaše jízdní kolo za jednotný poplatek 25 Kč.

Jízdní řád Praha-Český Krumlov-Nová Pec od 11. 12. 2016

Ceník jízdenek Praha–Český Krumlov–Nová Pec od 11. 12. 2016

Víc spěšných vlaků mezi Prahou a Benešovem

web_header_Benesov-01

Od prosince 2016 vypravujeme každý pracovní den mezi Prahou a Benešovem devět párů komfortních spěšných vlaků. V ranní a odpolední špičce je interval 60 minut a každý den nabízíme víc než dva tisíce míst cestujícím z Benešova, Čerčan, Senohrab, Mnichovic a Říčan.

I po přidání zastávky v Říčanech jsou naše spoje pořád výrazně rychlejší alternativou k osobním vlakům. Některé odpolední vlaky jsme dokonce ještě zrychlili na 49 minut z Benešova až do Prahy hl.n.

Pro denní cesty nabízíme zvýhodněné zpáteční jízdenky v e-shopu i na palubě. Pro pravidelné dojíždění doporučujeme výhodné týdenní a měsíční jízdenky, a to i v jednosměrné variantě.

Jízdní řád spěšných vlaků Praha–Benešov od 12. 12. 2016

Ceník otevřených jízdenek Praha–Benešov od 11. 12. 2016

Rychlý přehled spěšných vlaků Praha–Benešov pro rok 2017