Benešov – Praha

Cestujte z Benešova, Čerčan nebo Mnichovic do Prahy spěšným vlakem. Každé dvě hodiny v pracovní dny a po hodině ve špičkách, už za 49 minut do centra Prahy v pohodlí první třídy.

Nikdo nechce trávit spoustu času na cestě do práce či školy. Spěšné vlaky Arriva nabízejí všem dojíždějícím z Benešova, Čerčan, Senohrab či Mnichovic alternativu k přeplněné dálnici v podobě rychlejšího a příjemnějšího svezení vlakem. Nabídku pravidelného rychlého spojení s bezplatným denním tiskem a rychlým Wi-Fi připojením si zkrátka oblíbíte. A až se budete vracet odpoledne či v podvečer zpět domů, uvelebíte se v pohodlných sedadlech našeho vlaku, opadne z vás veškerá únava po náročném dni a budete mít ještě spoustu energie na večerní aktivity.

Vlaky Benešov – Praha

Jezdí v pracovní dny

Sp 1500

Sp 1502

Sp 1504

Sp 1506

Sp 1508

Sp 1510

Sp 1512

Sp 1514

Sp 1516

Benešov u Prahy

5:39

7:09

8:09

10:09

12:09

14:09

16:09

17:09

19:09

Čerčany

5:46

7:16

8:16

10:16

12:16

14:16

16:16

17:16

19:16

Senohraby

5:53

7:23

8:23

10:23

12:23

14:23

16:23

17:23

19:23

Mnichovice

5:57

7:27

8:27

10:27

12:27

14:27

16:27

17:27

19:27

Říčany

6:06

7:36

8:36

10:36

12:36

14:36

16:36

17:36 19:36

Praha-Hostivař

6:14
–6:18

7:44
–7:48

8:44
–8:48

10:44
–10:48

12:44

14:44

16:44
–16:48

17:44

19:44
–19:48

Praha-Strašnice zast. 

6:24

7:54

8:54

10:54

12:50

14:50

16:54

17:50

19:54

Praha-Vršovice

6:28

7:58

8:58

10:58

12:54

14:54

16:58

17:54

19:58

Praha hl.n. 

6:32

8:02

9:02

11:02

12:58

14:58

17:02

17:58

20:02

Vlaky jedou pouze v pracovní dny, nejedou 27.-30. 12.

Vlaky Praha – Benešov 

Jezdí v pracovní dny

Sp 1501

Sp 1503

Sp 1505

Sp 1507

Sp 1509

Sp 1511

Sp 1513

Sp 1515

Sp 1517

Praha hl.n. 

7:02

9:02

11:02

13:02

14:58

15:58

17:58

19:02

21:02

Praha-Vršovice

7:07

9:06

11:07

13:07

15:02

16:02

18:02

19:07

21:07

Praha-Strašnice zast. 

7:11

9:11

11:11

13:11

15:06

16:06

18:06

19:11

21:11

Praha-Hostivař

7:16

9:16

11:16

13:16

15:10
–15:15

16:10
–16:15

18:10
–18:15

19:16

21:16

Říčany

7:26

9:26

11:26

13:26

15:26

16:26

18:26

19:26 21:26

Mnichovice

7:34

9:34

11:34

13:34

15:34

16:34

18:34

19:34

21:34

Senohraby

7:38

9:38

11:38

13:38

15:38

16:38

18:38

19:38

21:38

Čerčany

7:44

9:44

11:44

13:44

15:44

16:44

18:44

19:44

21:44

Benešov u Prahy

7:53

9:53

11:53

13:53

15:53

16:53

18:53

19:53

21:53

Vlaky jedou pouze v pracovní dny, nejedou 27.-30. 12.

Jízdní řád ke stažení

Jízdní řád spěšných vlaků Benešov–Praha od 12. 12. 2016

Přehled vlaků a jízdného na lince Benešov–Praha

TIP: Mějte odjezdy vlaků vždy s sebou, vezměte si z vlaku kartičkový jízdní řád, nebo si ho vystiskněte doma.

Jízdné a slevy

Jízdenky zakoupené ve vlaku, v e-shopu nebo u partnerských prodejců nejsou vázané na konkrétní vlak a platí po celý den platnosti. Cestujte výhodněji se zpáteční jízdenkou, nebo zvolte časovou jízdenku pro pravidelné dojíždění a ušetřete až několik set korun měsíčně.

Ve vlacích neplatí tarif PID (časové ani jednorázové jízdenky, Opencard, Lítačka) ani jízdenky Českých drah.

Otevřené jízdné a dostupné slevy na lince Benešov-Praha