Jízdní řád

Benešov – Praha

Cestujte z Benešova, Čerčan nebo Mnichovic do Prahy spěšným vlakem. Každé dvě hodiny v pracovní dny a po hodině ve špičkách, už za 50 minut do centra Prahy v pohodlí první třídy.

Praha – Trenčín – Nitra

Praha – Trenčín – Nitra

Arriva Express nabízí první přímé spojení Nitry a Trenčína s Prahou přes Olomouc. Nabízíme devět spojů týdně v každém směru, v komfortu 1. třídy s palubními službami, které od komfortního dálkového spoje očekáváte.

Praha – Český Krumlov – Nová Pec

Praha – Český Krumlov – Nová Pec

Po letech získal Český Krumlov opět přímé železniční spojení s Prahou. Vlak Arriva Express jezdí v soboty, neděle a o svátcích ráno z Prahy hl.n. přes Tábor do Českých Budějovic, odkud pokračuje dál do Českého Krumlova a Nové Pece na Lipně. Podvečerní návrat do Prahy je ideální pro denní výlet za památkami nebo víkend strávený na Vltavě. Vlaky nabízejí stejný standard jako naše expresní spoje na Slovensko a navazují na turistické autobusové spoje.

Jízdní řády do kapsy

Máte pořád vybitý smartphone, nebo jen raději spoléháte na papírový jízdní řád? Vytiskněte si naše jízdní řády na vizitkovém formátu, který se snadno vejde do každé peněženky. Všechny tyto materiály naleznete také v infopointech našich vlaků.

IC Bus do Německa

IC Bus do Německa

Od dubna naleznete na našem eshopu jízdenky na Deutsche Bahn IC Bus, který Vás dopraví každý den z Prahy do Lipska, Norimberku, Mannheimu či Mnichova a zpět.