Jízdní řád

Benešov – Praha

Cestujte z Benešova, Čerčan nebo Mnichovic do Prahy spěšným vlakem. Každé dvě hodiny v pracovní dny a po hodině ve špičkách, už za 49 minut do centra Prahy v pohodlí první třídy.

Praha – Trenčín – Nitra

Praha – Trenčín – Nitra

Arriva Express nabízí první přímé spojení Nitry a Trenčína s Prahou přes Olomouc. Nabízíme deset spojů týdně v každém směru.

Praha – Český Krumlov – Nová Pec

Praha – Český Krumlov – Nová Pec

Po letech získal Český Krumlov opět přímé železniční spojení s Prahou. Tyrkysové vlaky Arrivy jezdí v soboty, neděle a o svátcích ráno z Prahy hl.n. přes Tábor do Českých Budějovic, odkud pokračuje dál do Českého Krumlova a Nové Pece na Lipně. Podvečerní návrat do Prahy je ideální pro denní výlet za památkami UNESCO nebo jako praktické zakončení příjemného víkendu v jižních Čechách. Vlaky nabízejí stejný standard Arriva Express jako naše expresní spoje na Slovensko.

Jízdní řády do kapsy

Máte pořád vybitý smartphone, nebo jen raději spoléháte na papírový jízdní řád? Vytiskněte si naše jízdní řády na vizitkovém formátu, který se snadno vejde do každé peněženky. Všechny tyto materiály naleznete také v infopointech našich vlaků.

Mimořádnosti a provozní změny

Informace o aktuálních změnách v jízdních řádech a mimořádných událostech v provozu.

IC Bus do Německa

IC Bus do Německa

Od dubna 2017 nabízíme zákazníkům našich vlaků ještě víc destinací díky novým přestupním vazbám na komfortní dálkové autobusy DB IC bus. Cestovat můžete každý den z Prahy do Lipska, Norimberku, Mannheimu či Mnichova s pohodlným přestupem na pražském hlavním nádraží.